<![CDATA[ پاناسونیک | Panasonic]]> http://www.panasonic.ir Thu, 18 Oct 2018 02:05:18 +0000 Thu, 18 Oct 2018 02:05:18 +0000 Zend_Feed fa http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[بازدید از غرفه شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران - نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی اصفهان]]> http://www.panasonic.ir/news/view/id/60 شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران شما مصرف کنندگان عزیز را به بازدید از غرفه این شرکت در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی اصفهان دعوت میکند.

]]>

 

شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران شما مصرف کنندگان عزیز را به بازدید از غرفه این شرکت در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی اصفهان دعوت میکند.

زمان: 5 تا9 اسفند ماه 1394

ساعت بازدید : 15 تا 22

نشانی: اصفهان پل شهرستان محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان -  سالن میرداماد(سالن شماره2)  غرفه 205

محصولات جدید برندهای پاناسونیک(ساخت ایران) تولیپسو تلفن های گیگاستدر غرفه شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران رونمایی میشود.

 

منتظر دیدار شما هستیم

]]>
Sun, 21 Feb 2016 20:30:00 +0000
<![CDATA[هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی استان خراسان]]> http://www.panasonic.ir/news/view/id/56 شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران در راستای حضور قدرتمند در نمایشگاه های بین المللی لوازم خانگی در دی ماه94 ضمن حضور در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی مشهد, از محصولات جدید خود رونمایی کرد .

]]>
 

هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی استان خراسان

مشهد

9  لغایت 13 دی ماه 1394

شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران در راستای حضور قدرتمند در نمایشگاه های بین المللی لوازم خانگی در دی ماه94 ضمن حضور در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی مشهد, از محصولات جدید خود رونمایی کرد .همچنین در طول نمایشگاه نمایندگان فروش و مصرف کنندگان از نزدیک با کیفیت و تنوع کالا های شرکت اشنا شدند. شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایرانبا سه برند زیر مجموعه این شرکت که شامل:لوازم خانگی Panasonic(ساخت ایران)-لوازم خانگیTulips–و تلفن های بیسیم خانگی Gigasetدر این نمایشگاه حضور داشت.

 

]]>
Mon, 18 Jan 2016 20:30:00 +0000
<![CDATA[سمینار تقدیر از نمایندگان و معرفی محصولات جدید شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران]]> http://www.panasonic.ir/news/view/id/59 شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران در راستای ارتباط هرچه بیشتر و نیز قدردانی از زحمات نمایندگان فروش استان اصفهان , در تاریخ 6 دی ماه 94 سمینار تقدیر از نمایندگان و معرفی محصولات جدید شرکت را در استان اصفهان برگزار نمود.

]]>
اصفهان

6 دی ماه 1394

شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران در راستای ارتباط هرچه بیشتر و نیز قدردانی از زحمات نمایندگان فروش استان اصفهان , در تاریخ 6 دی ماه 94 سمینار تقدیر از نمایندگان و معرفی محصولات جدید شرکت را در استان اصفهان برگزار نمود.

در این مراسم مدیر عامل شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران جناب آقای مهندس نایبی , مدیر کارخانه شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران جناب آقای مهندس عبادیان, مدیریت فروش شرکت جناب آقای انصاری و نماینده فروش استان اصفهان جناب آقای سهیلی پور نیز حضور داشتند.

 

سخنرانی مدیر عامل شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران جناب آقای مهندس نایبی

 

 

سخنرانی نماینده محترم فروش استان اصفهان جناب آقای حامد سهیلی پور

 

 

معرفی محصولات جدید تولیپس و پاناسونیک توسط کارشناس ارشد بازاریابی جناب آقای حیدری صفت

 

 

تقدیر از نماینده محترم فروش استان اصفهان

 


تقدیر از فروشندگان زیر مجموعه آقای سهیلی پور

 

 

حضور گرم میهمانان و مدعوین در سمینار شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران

 

 

  

 

    

]]>
Mon, 18 Jan 2016 20:30:00 +0000
<![CDATA[سمینار تقدیر از نمایندگان و معرفی محصولات جدید شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران]]> http://www.panasonic.ir/news/view/id/58 شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران در راستای ارتباط هرچه بیشتر و نیز قدردانی از زحمات نمایندگان فروش در سراسر کشور , سمینار تقدیر از نمایندگان و معرفی محصولات جدید شرکت را در مراکز استان ها برگزار نمود.

]]>
شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایراندر راستای ارتباط هرچه بیشتر و نیز قدردانی از زحمات نمایندگان فروش در سراسر کشور , سمینار تقدیر از نمایندگان و معرفی محصولات جدید شرکت را در مراکز استان ها برگزار نمود.

در این سمینار ها ضمن تقدیر از نمایندگان شرکت, محصولات جدید شرکت معرفی و ازبرنامه های بازاریابی شرکت نیز گزارش کاملی ارائه شد. در کلیه مراسم های برگزار شده از میهمانان پذیرایی و هدایای به رسم یاد بود اهدا شد.


سمینار شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران –کرمان-آبان ماه 94

 

 


 سمینار شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران –آمل-آذر ماه 94

 

 

 

سمینار شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران –همدان –دی ماه 94

 

 

    

 

سمینار شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران –خرم اباد- دی ماه 94

 

 

 

          سمینار شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران –یزد –تابستان 94

 

]]>
Mon, 18 Jan 2016 20:30:00 +0000
<![CDATA[چهاردهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی استان گلستان]]> http://www.panasonic.ir/news/view/id/57 شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران در راستای حضور قدرتمند در نمایشگاه های بین المللی لوازم خانگی درآذر ماه94 ضمن حضور در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی استان گلستان, از محصولات جدید خود رونمایی کرد.

]]>
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی استان گلستان

گرگان

23 لغایت 27 آذر ماه 1394

شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران در راستای حضور قدرتمند در نمایشگاه های بین المللی لوازم خانگی در آذر ماه94 ضمن حضور در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی استان گلستان, از محصولات جدید خود رونمایی کرد. شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران با سه برند زیر مجموعه این شرکت که شامل:لوازم خانگی Panasonic(ساخت ایران)-لوازم خانگیTulips–و تلفن های بیسیم خانگی Gigasetدر این نمایشگاه حضور داشت.

 

]]>
Mon, 18 Jan 2016 20:30:00 +0000
<![CDATA[فروشگاه مرکزی تولیپس و پاناسونیک در خیابان امین حضور تهران افتتاح شد]]> http://www.panasonic.ir/news/view/id/55 فروشگاه اختصاصی تولیپس و پاناسونیک در منطقه امین حضور خیایان ری نبش کوچه رزاق منش افتتاح شد . خریداران گرامی می توانند با مراجعه حضور ی به این فروشگاه از خدمات آن بهره مند شوند .

به امید دیدار شما

تلفن : 33510551

 

 

 

 

    

 

 
 

  

 

 

  

 

 

]]>
Mon, 11 Jan 2016 20:30:00 +0000
<![CDATA[نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی –تهران-اذر ماه 1394]]> http://www.panasonic.ir/news/view/id/54 در عرصه صنایع مختلف نمایشگاه ها یکی از بهترین جایگاه های ارائه محصولات و خدمات هستند.بی شک مهمترین رویداد نمایشگاهی در تقویم فعالیت های صنف لوازم خانگی نمایشگاه بین المللی تهران میباشد که مجری آن انجمن لوازم خانگی میباشد و برند های مختلف لوازم خانگی (داخلی و خارجی)محصولات خود را در معرض دید عموم قرار میدهند و تاز ه های تولیدات خود را به نمایش می گذارند.

]]>
شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران

نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران-اذر ماه 1394

 

در عرصه صنایع مختلف نمایشگاه ها یکی از بهترین جایگاه های ارائه محصولات و خدمات هستند.بی شک مهمترین رویداد نمایشگاهی در تقویم فعالیت های صنف لوازم خانگی نمایشگاه بین المللی تهران میباشد که مجری آن انجمن لوازم خانگی میباشد و برند های مختلف لوازم خانگی (داخلی و خارجی)محصولات خود را در معرض دید عموم قرار میدهند و تاز ه های تولیدات خود را به نمایش می گذارند.

امسال نیز این نمایشگاه در بازه زمانی 6 الی 9 آذر ماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

حضور بیش از یکصد شرکت داخلی و خارجی و استقبال بسیار زیاد بازدید کنندگان از نکات جالب این رویداد بود و بنا بر اعلام انجمن لوازم خانگی تعداد مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان افزایش 100% را نسبت به نمایشگاه سال قبل تجربه کرد.

حضور تولید کنندگان داخلی و نمایندگی های برند های خارجی و نیز تولید کنندگان و تامیین کنندگان قطعات خارجی (عمدتا چینی) از دیگر نکات جالب توجه در این نمایشگاه بود.
شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران با 3 برند خود  پاناسونیک(ساخت ایران) –تولیپس و گیگاست در این رویداد حضور داشت و با استقبال فراوان بازدید کنندگان روبرو شد.

 

 

 

درمراسم افتتاحیه نمایشگاه وزیر محترم صنعت , معدن و تجارت جناب آقای نعمت زاده و هیئت همراه از غرفه شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران در نمایشگاه بین المللی تهران بازدید نمودند.

 


]]>
Sat, 19 Dec 2015 20:30:00 +0000
<![CDATA[بازدید مدیریت ارشد شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران از نمایشگاه لوازم خانگی IRAN HOMEX 2015]]> http://www.panasonic.ir/news/view/id/53 مدیریت ارشد شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران جناب اقای محسن فرد قاسمی به همراه میر عامل شرکت جناب اقای حسین حسن نایبی و مدیر فروش شرکت جناب اقای منصور انصاری  از نمایشگاه لوازم خانگی تهران و غرفه شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال بازدید کردند.

]]>
مدیریت ارشد شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران جناب اقای محسن فرد قاسمی به همراه میر عامل شرکت جناب اقای حسین حسن نایبی و مدیر فروش شرکت جناب اقای منصور انصاری  از نمایشگاه لوازم خانگی تهران و غرفه شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال بازدید کردند.

 

در این بازدید جناب اقای فرد قاسمی با همراهی اقای طهان پور ریاست اتحادیه لوازم خانگی از دیگر غرفه های نمایشگاه بازدید کردند و به گفتگو و تبادل نظرپرداختند

]]>
Sat, 14 Nov 2015 20:30:00 +0000
<![CDATA[شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران در نمایشگاه لوازم خانگی تهران IRAN HOMEX 2015]]> http://www.panasonic.ir/news/view/id/52 نمایشگاه لوازم خانگی  IRAN HOMEX 2015   در مهرماه 1394 در مصلی بزرگ تهران  برگزار شد . این رویداد از بزرگترین رخداد های لوازم خانگی در کشور محسوب می شود و ویترین بزرگی از تولیدکنندگان و عرضه کنندگان لوازم خانگی در کشور است که به همت اتحادیه لوازم خانگی اجرا می شود.

]]>
نمایشگاه لوازم خانگی  IRAN HOMEX 2015   در مهرماه 1394 در مصلی بزرگ تهران  برگزار شد . این رویداد از بزرگترین رخداد های لوازم خانگی در کشور محسوب می شود و ویترین بزرگی از تولیدکنندگان و عرضه کنندگان لوازم خانگی در کشور است که به همت اتحادیه لوازم خانگی اجرا می شود.

شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران به عنوان یکی از با سابقه ترین شرکت های تولید کننده لوازم خانگی در ایران با بیش از نیم قرن فعالیت در صنعت لوازم خانگی  نیز در نمایشگاه IRAN HOMEX 2015 شرکت کرد.

 

 

 

 

شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال با 3 برند در این نمایشگاه شرکت کرد :

 

برند پاناسونیک ساخت ایران

 

  
   

 

                  

                                               

برند TULIPS

 

 

 

برند : GIGASET

 

  
   

 

   

]]>
Sat, 14 Nov 2015 20:30:00 +0000
<![CDATA[نتایج قرعه کشی کمپین استانبول می بینمت]]> http://www.panasonic.ir/news/view/id/51 در سال 1393 تیم بازاریابی شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران در راستای حمایت از مصرف کننده نهایی محصولات و نیز ایجاد انگیزه برای خریداران و فروشندگان محصولات خود(پاناسونیک ساخت ایران و تولیپس) اقدام به برگزاری کمپین سفر به استانبول نمود. این کمپین پس ازپایان مهلت ارسال کارت های قرعه کشی , در اردیبهشت ماه94 در دفتر مرکزی شرکت در تهران و با حضور اعضای هیئت مدیره شرکت,معاونت بازاریابی و معاونت فروش و جمعی از نمایندگان فروش شرکت مراسم قرعه کشی انجام و برندگان مشخص شدند.

]]>
نتایج قرعه کشی کمپین استانبول می بینمت (سفر به استانبول)

با سلام

در سال 1393 تیم بازاریابی شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران در راستای حمایت از مصرف کننده نهایی محصولات و نیز ایجاد انگیزه برای خریداران و فروشندگان محصولات خود(پاناسونیک ساخت ایران و تولیپس) اقدام به برگزاری کمپین سفر به استانبول نمود. این کمپین پس ازپایان مهلت ارسال کارت های قرعه کشی , در اردیبهشت ماه94 در دفتر مرکزی شرکت در تهران و با حضور اعضای هیئت مدیره شرکت,معاونت بازاریابی و معاونت فروش و جمعی از نمایندگان فروش شرکت مراسم قرعه کشی انجام و برندگان مشخص شدند.

 

 

اسامی برندگان به شرح زیر می باشد:

 

نام

استان

نام

استان

خانم سعیده سعادت حسینی   

اصفهان

خانم طاهره قربان زاده  

مازندران

آقای علی رضانباتی   

اصفهان

آقای علی باغیان

همدان

خانم مریم محبی  

اصفهان

آقای اسکندر کهریزی       

کرمانشاه  

محسن مظاهری

اصفهان

آقای علی رضا امیری 

کرمانشاه

خانم سیده فاطمه نوری 

اصفهان

خانم فوزیه شاهسواری 

کرمانشاه

آقای مجید مظاهری  

اصفهان

آقای برومند حیدری  

کرمانشاه

آقای حسین حیدری 

اصفهان

آقای حسین زمانیان یزدی 

تهران

خانم تینا علیزاده       

اصفهان

آقای مجیدبورهانی 

کرج

آقای یار علی سهیلی هدایتی

همدان

آقای وحیدهادوی کلو

تهران

آقای علیرضا خادمی

همدان

آقای علی بخشی راد 

کرج

خانم فاطمه مرادی

همدان

خانم بهجت  رفیعیان

تهران

آقای وحید بابکی

مازندران

خانم فاطمه غلامی 

تهران

دینا دهقان منشاوی 

یزد

خانم مرجان صادقی     کرج

محمد رضا صادقیان 

یزد

خانم زهرا غفوری 

تهران

محسن مرشد      

یزد

خانم الهام اسکندری

کرج

سید جلال میرجلیلی  

یزد

خانم فاطمه توکلی 

تهران

خانم نگار شیشه بر

یزد

آقای مجتبی علیشاهی 

قم

آقای کاظم صادقیان 

یزد

خانم اکرم یگانه منش 

قم

آقای بهروز کاوه  

مازندران

آقای حسن معصومی

قم

آقای ابوالفضل محمد حسینی 

قم

مهدی کاغذلو

اتکا تهران

آقای نظام علی خسرو بیگی 

قم

آقای علیرضا بختیاری  

اتکا اصفهان

آقای مهدی صالحی منش 

قم

محمد دهقان       

لرستان

آقای میلاد شیرازی

هایپر اصفهان

خانم مهرسا جهانشاهی 

سیرجان

آقای هرمز صفدرزاده

هایپر اصفهان

آقای رسول فراست 

زنجان

خانم لیلا نادری 

هایپر اصفهان

آقای پرویز محمدی 

زنجان

خانم دادخواه

رفاه اصفهان 

آقای حمیدرضاخسروی روزبهانی

بروجرد

خانم مرجان کلانتری        

شهروند تهران

آقای عباس زولف خانی   

زنجان

آقای حسن پیام

شهروند شهر ری

آقای ابوبکر کریمیان    

مهاباد

خانم الهه مظفری  

شهروند تهران

آقای علی سلطانی        

اراک

خانم منصوره قاینی

شهروند بوستان

خانم رقیه اسماعیلی    

اراک

خانم عاطفه جودکی  

شهروند تهران

آقای جعفر خسروی     

زنجان

آقای سردار علیپور  

لرستان

محمد میرزاوندی    

لرستان

 

 

آقای امیرحسین بهروزی  

لرستان

 
 

مدارک لازم جهت دریافت جایزه:

-1کپی کارت ملی

2 -کپی صفحه اول شناسنامه

3-اصل کارت قرعه کشی    (با مهر فروشگاه)

4-اصل فاکتور خرید محصول (با مهر فروشگاه)

معاونت بازاریابی شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران

 
]]>
Tue, 23 Jun 2015 19:30:00 +0000